fbpx

Jakie typy pomp ciepła FoxAIR dostępne są w naszej hurtowni?

W naszej hurtowni oferujemy dwie główne linie pomp powietrze-woda marki FoxAIR:

Pompy ciepła FoxAIR Blue Line są dostępne w jednostkach 1-fazowych oraz 3-fazowych o mocy od 8 do 23 kW. Wykorzystują czynnik chłodniczy R32, który jest przyjazny dla środowiska. Seria Blue Line została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowników z najwyższym na rynku współczynniku wydajności.

Pompy ciepła FoxAIR Green Line producent oferuje również w wersji 1-fazowe i 3-fazowych o mocy od 9 do 22 kW. Wykorzystują ekologiczny czynnik chłodniczy R290, który ma niski ekwiwalent dwutlenku węgla. Pompy ciepła tej serii posiadają klasę energetyczną A+++ dla 55 stopni na zasilaniu, co minimalizuje zużycie prądu.

Do czego wykorzystywane są pompy ciepła FoxAIR?

Pompy ciepła FoxAIR znajdują zastosowanie do ogrzewania i chłodzenia budynków oraz do podgrzewania ciepłej wody użytkowej w najbardziej ekologiczny sposób. Dzięki sprężarkom z technologią EVI i inwerterowi DC pracują stabilnie oraz wydajnie nawet w bardzo niskiej temperaturze otoczenia (nawet do -25 °C), zachowując wysoki współczynnik efektywności. Dostępność modeli o różnej mocy sprawia, że mogą być stosowane zarówno do mniejszych, jak i większych budynków.

Komu polecamy instalację pompy ciepła FoxAIR?

Instalację pompy ciepła FoxAIR polecamy osobom, które szukają efektywnych i ekologicznych rozwiązań do ogrzewania swojego domu czy firmy. Jest to szczególnie korzystne dla właścicieli nowo wybudowanych budynków, które są dobrze izolowane i mają niskie zapotrzebowanie na ciepło, ale także dla tych, którzy planują gruntowną modernizację swojego istniejącego systemu grzewczego.

Czym wyróżniają się pompy ciepła FoxAIR z naszego sklepu?

Pompy ciepła FoxAIR to urządzenia, które pracują wydajnie nawet przy minusowej temperaturze. Wyróżniają się one na tle konkurencji dzięki zastosowaniu dwóch czynników chłodniczych R32 i R290. Wyróżnia je również bardzo dobry, ogólnopolski serwis fabryczny.

Sklep z pompami ciepła – jakie moce pomp FoxAIR dostępne są w naszej ofercie?

W naszej ofercie dostępne są pompy ciepła FoxAIR o różnym zakresie mocy. Dla jednostek serii Blue Line jest to przedział od 8 do 23 kW. Jeśli chodzi o serię Green Line, oferujemy pompy od 9 do 22 kW.

Na co zwrócić uwagę podczas wybierania pompy ciepła FoxAIR dla siebie lub klienta?

Jednym z najważniejszych czynników, na który powinni zwrócić uwagę zarówno instalatorzy dobierający urządzenia dla klienta, jak i osoby prywatne, jest moc. Pompa ciepła FoxAIR musi zostać dobrana do wielkości i zapotrzebowania cieplnego nieruchomości. Kolejnymi ważnym elementem są klasa energetyczna urządzenia, sterowanie, możliwość integracji z automatyką domową. Warto zaznaczyć, że pompy ciepła powietrze-woda FoxAIR są kompatybilne zarówno z ogrzewaniem podłogowym, jak i tradycyjnymi grzejnikami.

Oferta hurtowa pomp ciepła FoxAIR dla profesjonalnych instalatorów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalnych instalatorów, hurtownia Procarte zapewnia szeroki wybór pomp ciepła FoxAIR. W naszej ofercie znajdują się jednostki 1-fazowe i 3-fazowe z serii Blue Line i Green Line. Pompy ciepła FoxAIR są oparte o sprawdzone, innowacyjne rozwiązania, łącząc przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32 z nowoczesnym inwerterem DC i technologią EVI. Skonstruowane są tak, aby znacząco uprościć proces instalacji, jak również późniejszej konserwacji.

Propozycja pomp ciepła FoxAIR dla klientów indywidualnych

Dla klientów indywidualnych proponujemy pompy ciepła FoxAIR, które zapewniają bezpieczne i komfortowe ogrzewanie oraz chłodzenie domu, a także stabilne zaopatrzenie w ciepłą wodę użytkową przez cały rok. Zdecydować na jej zakup mogą się zarówno właściciele nowych domów, którzy planują ogrzewanie podłogowe, jak i istniejących budynków, dzięki możliwości współpracy z tradycyjnymi grzejnikami.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup pompy ciepła FoxAIR w hurtowni Procarte?

Zakup pomp ciepła FoxAIR w hurtowni Procarte to wybór rozwiązań wysokiej jakości, spełniających wysokie standardy bezpieczeństwa w konkurencyjnej cenie.Te energooszczędne źródła ciepła znajdują zastosowanie w domach, przedsiębiorstwach i lokalach użytkowych.

Zdaniem eksperta

Ważnym atutem jest możliwość zdalnego sterowania z poziomu aplikacji w telefonie. Rozbudowane funkcje pozwalają na dopasowanie mocy pompy ciepła typu monoblok do każdego lokalu. Klasa energetyczna A+++ minimalizuje zużycie energii, a wbudowane opcje konfiguracji umożliwiają wybranie najbardziej dopasowanych do użytkownika ustawień – mówi Dawid Sosiński z Procarte.

Które pompy ciepła FoxAIR są najczęściej wybierane przez naszych klientów?

Nasi klienci to głównie osoby zajmujące się zawodowo montażem pomp ciepła. Przy wyborze rozwiązania liczy się dla nich prostota montażu, niezawodność, wydajność oraz optymalne wykorzystanie energii, co przekłada się na oszczędność dla ich użytkowników. Do ogrzewania i chłodzenia mniejszych budynków chętnie wybierająpompy ciepła FoxAIR Green Line 9 kW. Z kolei przy większych nieruchomościach dużym zainteresowaniem cieszą modele trójfazowe.

Opinie klientów i instalatorów o pompach FoxAIR dostępnych w naszej hurtowni

Pompy ciepła FoxAIR dostępne w naszej hurtowni, cieszą się niezmiennie wysokim uznaniem zarówno wśród klientów, jak i profesjonalnych instalatorów. Wielu z nich docenia przede wszystkim innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak technologia EVI, inwerter DC oraz ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Profesjonaliści z branży podkreślają, że gwarantują one najwyższą wydajność i stabilność pracy, przy jednocześnie niskiej emisji hałasu.

Jak kształtują się ceny urządzeń grzewczych w sklepie Procarte?

Ceny urządzeń grzewczych w sklepie Procarte są konkurencyjne i dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy zarówno jednostki 1-fazowe o mocy od 8 do 9 kW, jak i jednostki 3-fazowe o mocy od 12 do 23 kW. W asortymencie dostępne są pompy ciepła powietrze-woda, których cena oscyluje poniżej 17 000 złotych, jak i modele o wyższej mocy i rozbudowanych funkcjach, których ceny przekraczają 20 000 złotych.

Jakie inne elementy instalacji warto dokupić do pompy ciepła FoxAIR?

Do pompy ciepła FoxAIR należy dokupić dodatkowe elementy instalacji, które pozwolą na jej odpowiedni montaż i użytkowanie. W naszej hurtowni instalatorzy oraz klienci indywidualni znajdą zbiorniki buforowe, zbiorniki C.W.U. oraz wszystkie artykuły hydrauliczne potrzebne do montażu.

Oferta hurtowni Procarte obejmuje również: przewody solarne i inne elementy montażowe, takie jak profile, mostki, śruby nierdzewne. Warto także przejrzeć ofertę inwerterów, modułów fotowoltaicznych, konstrukcje gruntowe pod panele fotowoltaiczne oraz artykuły elektryczne.