fbpx

Brak produktów w koszyku.

Do czego wykorzystywane są pompy ciepła monoblok?

Pompy ciepła typu monoblok są wykorzystywane przede wszystkim do efektywnego ogrzewania budynków oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Dzięki modułowej konstrukcji nie potrzebują wygospodarowania zbyt dużej przestrzeni. Są dobrze zaizolowane akustycznie, co sprawia, że nie wpływają negatywnie na komfort dźwiękowy otoczenia. Warto pamiętać, że dostępne w naszej ofercie powietrzne pompy ciepła monoblok mogą współpracować z różnymi odbiornikami ciepła, takimi jak ogrzewanie podłogowe, tradycyjne grzejniki czy klimakonwektory. To dobre rozwiązanie także do chłodzenia pomieszczeń zamiast klimatyzacji.

Komu polecamy instalację pomp ciepła monoblok?

Pompy ciepła monoblok są dobrym rozwiązaniem zarówno dla starszych budynków, które przeszły modernizację, jak i dla nowopowstałych obiektów. Dzięki zastosowaniu monobloków użytkownicy mogą odczuć korzyści związane z oszczędnością miejsca, prostym montażem i dużą wydajnością urządzenia. Instalatorzy, którzy poszukują niezawodnych urządzeń typu monoblok do domów, biur, hoteli firm czy lokali usługowych znajdą w naszej ofercie odpowiednie rozwiązania znanych marek z możliwością integracji z instalacją fotowoltaiczną.

Czym wyróżniają się pompy ciepła monoblok z naszego sklepu?

Montaż powietrznych pomp ciepła typu monoblok jest znacznie szybszy i łatwiejszy niż pomp ciepła typu split. Oferujemy urządzenia, które dobrze współpracują z różnymi odbiornikami ciepła. Są one skonstruowane tak, aby znacząco uprościć proces instalacji, jak również późniejszej konserwacji. Pracują stabilnie i wydajnie nawet w bardzo niskiej temperaturze otoczenia, zachowując wysoki współczynnik efektywności.

Producenci pomp ciepła monoblok, których urządzenia znajdziesz w hurtowni Procarte

Instalatorzy znajdą w naszej ofercie wiele różnych urządzeń typu monoblok. W zależności od potrzeb wybierać mogą pomiędzy pompami jednofazowymi i trójfazowymi. Aby zapewnić komfort instalacji i serwisowania w naszym asortymencie dostępne są wyłącznie modele od cenionych producentów m.in. pompy ciepła FoxAir.

Sklep z pompami ciepła monoblok – jakie moce pomp dostępne są w naszej ofercie?

Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów i instalatorów dokładamy starań, aby dostępne w naszej hurtowni pompy ciepła odpowiadały różnorodnym potrzebom. Urządzenia 1-fazowe dostępne są o mocy od 8 kW do 15 kW. Osoby poszukujące pomp ciepła 3-fazowych również znajdą u nas modele wyjątkowo sprawne o mocy od 12 kW do 23 kW.

Na co zwrócić uwagę podczas wybierania pomp ciepła monoblok dla siebie lub klienta?

Podczas wyboru pompy ciepła monoblok przede wszystkim, ważne jest określenie zapotrzebowania na moc. Będzie ona zależeć od wielkości budynku i jego izolacji cieplnej.

Zdaniem eksperta

Nie można także zapomnieć o analizie typu źródła ciepła – grunt, woda czy powietrze, które najlepiej sprawdzi się w danym przypadku. Istotne są również kwestie serwisu, gwarancji, a także możliwości integracji pompy ciepła z innymi systemami grzewczymi lub automatyką domową. Przy tym wszystkim nie można zapomnieć o kwestiach ekonomicznych – koszty zakupu, montażu, eksploatacji oraz potencjalne oszczędności na ogrzewaniu – mówi Dawid Sosiński z Procarte.

Oferta hurtowa pomp ciepła monoblok dla profesjonalnych instalatorów

Hurtownia Procarte oferuje profesjonalnym instalatorom szeroki wybór pomp ciepła typu monoblok. To produkty cenionych na rynku producentów, wyposażone w innowacyjne technologie i przyjazne dla środowiska czynniki chłodnicze. Zapewniają najwyższą wydajność i stabilność pracy. Przy tego typu pompach ciepła nie istnieje konieczność instalowania dodatkowego połączenia układu chłodniczego. Dlatego nie jest wymagane posiadanie przez instalatorów uprawnień f-gazowych.

Propozycja pomp ciepła dla klientów indywidualnych

Oferujemy wiele różnych pomp ciepła monoblok do C.O. z kompletnym układem wewnątrz jednostki. Dostępne modele są bardzo mało awaryjne, ciche, a dodatkowo wyróżniające się wysoką efektywnością energetyczną. Klienci indywidualni, którzy chcą zakupić u nas odpowiednie urządzenie, mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanych pracowników.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup pomp ciepła typu monoblok w hurtowni Procarte?

W naszej ofercie znajdują się wydajne pompy ciepła monoblok firmy FoxAir serii Blue Line i Green Line. Zachowują swoja efektywność nawet przy długich instalacjach, działają z zastosowaniem ekologicznego czynnika chłodniczego. Pompy ciepła typu monoblok są łatwe w instalacji, ponieważ nie wymagają wykonywania prac ziemnych. Zapewniamy korzystne rabaty oraz profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Które pompy ciepła typu monoblok są najczęściej wybierane przez naszych Klientów?

Nasi Klienci, wśród których największą grupę stanowią instalatorzy, często stawiają na pompy ciepła powietrze-woda monoblok. Czerpią one energię słoneczną zgromadzoną w powietrzu atmosferycznym. Szczególnie chętnie wybierane są pompy ciepła FoxAir Green Line 9 kW oraz inne modele z serii Green Line.

Opinie Klientów i instalatorów o pompach monoblok dostępnych w naszej hurtowni

Dbamy o to, aby dostępne w naszej ofercie pompy ciepła monoblok o zakresie wydajności grzewczej od 8 do 23 kW odznaczały się odpowiednią izolacją termiczną i akustyczną. To innowacyjne rozwiązania od znanych producentów, które zbierają pozytywne opinie od klientów. Instalatorzy cenią sobie ich niezawodność, wydajność i łatwość instalacji.

Jak kształtują się ceny urządzeń grzewczych w sklepie Procarte?

Nasza hurtownia oferuje pompy ciepła monoblok o różnej mocy, które będą doskonałym wyborem zarówno dla instalatorów, jak i klientów poszukujących niezawodnych urządzeń. Zapewniamy fachową pomoc technika w doborze podzespołów, a dla instalatorów składających duże zamówienia oferujemy atrakcyjne rabaty. Nasze pompy ciepła monoblok to gwarancja najwyższej jakości i satysfakcji z użytkowania. Zapraszamy do kontaktu.

Jakie inne elementy instalacji warto dokupić do pomp ciepła?

Pompa ciepła monoblok to bez wątpienia główny punkt instalacji centralnego ogrzewania, aby jednak zwiększyć jej efektywność i wydajność warto rozważyć kilka dodatkowych elementów. Dla uzyskania w pełni ekologicznego systemu można połączyć urządzenie z modułami fotowoltaicznymi inwerterami. Zapewniamy inwertery hybrydowe, inwertery jednofazowe FoxESS czy trójfazowe znanych producentów. Warto też zadbać o zasobnik C.W.U, odpowiednie uziemienia, przewody solarne i inne zabezpieczenia.