fbpx

Brak produktów w koszyku.

Do czego wykorzystywane są pompy ciepła split?

Pompy ciepła typu split to nowoczesne urządzenia grzewcze zbudowane z umieszczonych na zewnątrz budynku: sprężarki, parownika i wentylatora. Jednostka zewnętrzna połączona jest za pomocą rur chłodniczych z modułem wewnętrznym. Chętnie wybierane są dla domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych. Warto podkreślić, że tego typu rozwiązania mogą być też stosowane do chłodzenia pomieszczeń w sezonie letnim.

Komu polecamy instalację pomp ciepła split?

Powietrzne pompy ciepła typu split podobnie jak pompy ciepła monoblok to doskonałe rozwiązania dla klientów, którzy cenią sobie ekonomiczne i efektywne rozwiązania grzewcze. Urządzenia te mogą być stosowane zarówno w nowych budynkach, jak i tych, które przeszły termomodernizację. W przypadku braku dostaw energii elektrycznej, układ nie ulegnie uszkodzeniu na skutek zamarznięcia przewodów.

Czym wyróżniają się pompy ciepła split z naszego sklepu?

Pompy ciepła split, chociaż posiadają te same komponenty co modele typu monoblok, to w ich przypadku skraplacz zamontowany jest w jednostce wewnętrznej, która umieszczona jest w budynku, a parownik, sprężarka i zawór rozprężny w module zewnętrznym. Dzięki temu układ chłodniczy jest rozdzielony na dwie odrębne jednostki. Co więcej, łączące je przewody wypełnione są czynnikiem chłodniczym – to gwarantuje skuteczność działania nawet w trudnych warunkach.

Producenci pomp ciepła split, których urządzenia znajdziesz w hurtowni Procarte

W hurtowni Procarte instalatorzy mogą liczyć na bogaty wybór pomp ciepła typu split. W zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań oferujemy zarówno pompy jednofazowe, jak i trójfazowe. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia tylko od renomowanych producentów. Wśród modeli monoblok wyróżniają się m.in. pompy ciepła FoxAir. Warto też sprawdzić naszą ofertę pomp ciepła typu split marek Rotenso oraz Panasonic.

Sklep z pompami ciepła split – jakie moce pomp dostępne są w naszej ofercie?

Oferujemy pompy o zróżnicowanych mocach, dzięki czemu, niezależnie od wielkości i charakteru obiektu, każdy instalator znajdzie odpowiednie rozwiązanie.

Zdaniem eksperta

Aby sprostać potrzebom naszych klientów, zapewniamy modele przeznaczone do domów jednorodzinnych i większych budynków. Przeznaczone są do współpracy z ogrzewaniem podłogowym lub tradycyjnym. Dbamy o to, by każdy instalator mógł dobrać urządzenie idealnie spełniające oczekiwania i zapotrzebowanie na ciepło. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że można je zastosować do ekologicznego ogrzewania sklepów, lokali usługowych czy biur – mówi Dawid Sosiński z Procarte.

Na co zwrócić uwagę podczas wybierania pomp ciepła split?

Należy dokładnie określić zapotrzebowanie na ciepło obiektu, aby dobrać odpowiednią moc pompy split. Ważne jest również zastanowienie się nad lokalizacją jednostki zewnętrznej, by zapewnić jej odpowiednią wentylację i unikać miejsc narażonych na silne wiatry czy opady. Kolejnym istotnym elementem jest jakość i renoma producenta – wybierając urządzenia od sprawdzonych dostawców, zyskujemy pewność długotrwałej i bezawaryjnej pracy.

Oferta hurtowa pomp ciepła split dla profesjonalnych instalatorów

Nasza hurtownia to miejsce, gdzie instalatorzy zajmujący się modernizacją ogrzewania budynków oraz projektowaniem nowoczesnych systemów znajdą rozwiązania wyposażone w innowacyjne technologie. Dla stałych partnerów biznesowych przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty oraz wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup pomp ciepła typu split w hurtowni Procarte?

Decydując się na zakup w hurtowni Procarte pomp ciepła typu split, inwestujesz w nowoczesne i efektywne rozwiązania grzewcze. Jednostka zewnętrzna jest wyposażona w zaawansowaną technologię inwerterową, wysokowydajny parownik oraz wentylator o regulowanej prędkości obrotów. Wyróżniają się cichą pracą, niezawodnością oraz zminimalizowanymi stratami energii. Dodatkowo, dla instalatorów oferujemy atrakcyjne ceny i wsparcie przy wyborze odpowiedniego modelu.

Które pompy ciepła typu split są najczęściej wybierane przez naszych Klientów?

W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła typu split jednofazowe i trójfazowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów – profesjonalnych instalatorów. Szczególnie popularne są modele o zakresie wydajności grzewczej od 8 do 16 kW, które charakteryzują się doskonałą izolacją termiczną oraz akustyczną.

Opinie instalatorów o pompach split dostępnych w naszej hurtowni

W naszej hurtowni stawiamy na jakość i zadowolenie Klienta, co przekłada się na liczne pozytywne opinie instalatorów. Wielu z nich podkreśla, że urządzenia te wyróżniają się wysoką jakością wykonania, niezawodnością oraz łatwością montażu. Ponadto instalatorzy chwalą dostępność naszego zespołu wsparcia technicznego.

Jak kształtują się ceny urządzeń grzewczych w sklepie Procarte?

W sklepie Procarte znajdziesz szeroką gamę urządzeń grzewczych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb i budżetów. Nasz zespół techników z chęcią udzieli fachowej porady w zakresie doboru odpowiednich urządzeń. Dla stałych partnerów oraz przy większych zamówieniach przygotowaliśmy specjalne rabaty.

Jakie inne produkty warto kupić w naszej hurtowni?

Aby w pełni wykorzystać potencjał pomp ciepła można połączyć je z modułami fotowoltaicznymi w celu stworzenia w pełni ekologicznego rozwiązania. Zapewniamy także szeroki wybór inwerterów – dużą popularnością cieszą się inwertery jednofazowe FoxEss i inwertery trójfazowe znanych marek. Nie mogło u nas zabraknąć również inwerterów hybrydowych, które można połączyć z magazynami energii. Zapewniamy ponadto konstrukcje naziemne PV, osprzęt do paneli fotowoltaicznych oraz uziemienia, przewody solarne i inne zabezpieczenia.