fbpx

Brak produktów w koszyku.

Hurtownia fotowoltaiczna, sklep z PV i artykułami instalacyjnymi – Świętokrzyskie

Firmy z branży OZE oraz profesjonalni instalatorzy z województwa świętokrzyskiego poszukujący nowoczesnych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, powinni sprawdzić ofertę hurtowni Procarte. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej najnowocześniejszych rozwiązań PV. Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne, inwertery, magazyny energii czy elementy montażowe PV pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów. Zapraszamy do współpracy.

Hurtownia PV i artykuły do instalacji fotowoltaicznych – co jest dostępne w naszym asortymencie?

Proponujemy bogatą gamę produktów najwyższej jakości, które instalatorzy mogą wykorzystać do swoich projektów.

Panele fotowoltaiczne

Dostępne w naszej ofercie moduły fotowoltaiczne wyróżniają się zaawansowaną technologią, wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami. Posiadamy w sprzedaży produkty od JA SOLAR i JINKO, których trwałość została potwierdzona przez liczne certyfikaty.

Inwertery

Inwertery to niezbędny element instalacji fotowoltaicznej. Od ich jakości i niezawodności zależy funkcjonowanie systemu. Zapewniamy inwertery jednofazowe FoxEss,inwertery hybrydowe FoxEss oraz inwertery trójfazowe FoxEss serii 3G. Wyróżniają się wysoką sprawnością, zdalnym kontrolowaniem pracy oraz ekranem dotykowym. 

Konstrukcje pod fotowoltaikę na gruncie

Proponujemy bogaty wybór stelaży naziemnych pod fotowoltaikę. Instalatorzy mogą wybierać spośród konstrukcji wbijanych w grunt, zalewane betonem, kotwionych i śrubowych.

Elementy montażowe do paneli fotowoltaicznych

Montaż paneli fotowoltaicznych wymaga wysokiej jakości osprzętu, który zapewni trwałość całego systemu. Warto wybierać solidne śruby nierdzewne, profile, mostki, klemy montażowe, uchwyty dachowe, aby instalacja przebiegła bezpiecznie i sprawnie.

Pompy ciepła

Dobrym rozwiązaniem na wykorzystanie energii elektrycznej, produkowanej przez panele fotowoltaiczne jest zakup pomp ciepła. Urządzenia te przeznaczone są nie tylko do ogrzewania budynku, ale także chłodzenia i podgrzewania wody użytkowej. Pompy ciepła monoblok i pompy ciepła split wyróżniają się wysoką klasą energetyczną i niską emisją hałasu.

Do kogo skierowana jest oferta fotowoltaiki w naszym sklepie?

Oferta naszego sklepu z fotowoltaiką skierowana jest do profesjonalnych instalatorów, firm z sektora OZE oraz hurtowni – zarówno z województwa świętokrzyskiego, jak i całej Polski.

Propozycja fotowoltaiki w świętokrzyskim dla profesjonalnych instalatorów

Profesjonalni instalatorzy z pewnością docenią naszą ofertę w zakresie fotowoltaiki. Znajdą u nas zaawansowane technologicznie produkty, dedykowane inwertery oraz elementy do montażu instalacji. Wysoka jakość produktów jest gwarancją wykonania bezpiecznego projektu na dachu lub gruncie. Ponadto zapewniamy wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie realizacji zlecenia.

Dlaczego warto zamówić fotowoltaikę z naszego sklepu online do województwa świętokrzyskiego?

Zapewniamy klientom z województwa świętokrzyskiego szeroki wybór produktów fotowoltaicznych, ale także konkurencyjne ceny i szybką dostawę zamówień. Warto skorzystać z naszej usługi szybkiej wyceny i wybrać elementy PV dopasowane do specyfiki technicznej projektu. Nasz zespół doświadczonych pracowników dba o szybką realizację zamówień oraz służy swoją fachową wiedzą.

Województwo świętokrzyskie – najważniejsze informacje

Województwo świętokrzyskie ze stolicą w Kielcach położone jest w południowo-wschodniej części Polski. Charakterystyczne dla tego regionu są Góry Świętokrzyskie zbudowane z najstarszych w Polsce skał. Na terenie województwa dostępnych jest wiele atrakcji, takich jak trasa turystyczna w Jaskini Raj, Muzeum Wsi Kieleckiej, ruiny Zamku Krzyżtopór w Ujeździe, zamek Szydłowie. Obszar ten jest związane z przemysłem wydobywczym rudy żelaza i wapnia.

Gdzie w województwie świętokrzyskim można kupić oferowane przez nas elementy instalacji fotowoltaicznych?

Nasza hurtownia prowadzi sprzedaż wysyłkową paneli fotowoltaicznych, inwerterów, pomp ciepła czy innych komponentów do stworzenia wydajnej instalacji lub systemów ogrzewania. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień klientów z Końskich, Skarżyska-Kamiennej, Buska-Zdroju, Starachowic, Ostrowca-Świętokrzyskiego, Sandomierza, Jędrzejowa, Staszowa. Siedziba naszej firmy znajduje się w Kielcach, ale zamówienia realizujemy dla firm, instalatorów i hurtowni z całego kraju.