fbpx

Brak produktów w koszyku.

Hurtownia fotowoltaiczna, sklep z PV i artykułami instalacyjnymi – Jędrzejów

Hurtownia fotowoltaiczna Procarte dostarcza produkty do kompleksowych instalacji PV. Oferujemy duży wybór potrzebnych paneli solarnych, elementów montażowych i inwerterów, które pozwolą na realizację nawet skomplikowanej inwestycji i wykorzystanie energii słonecznej w celach domowych, komercyjnych oraz przemysłowych. Jako zaufany dostawca, zapewniamy szybką realizację zamówień dla instalatorów i firm nie tylko na terenie Jędrzejowa, ale także całego kraju. Każdy klient zainteresowany naszym asortymentem otrzyma profesjonalne doradztwo.

Hurtownia PV i artykuły do instalacji fotowoltaicznych – co jest dostępne w naszym asortymencie?

Oferujemy szeroki wybór produktów związanych z energią słoneczną, w tym panele fotowoltaiczne różnej wielkości, inwertery jedno- i trójfazowe, konstrukcje montażowe zapewniające stabilność i trwałość systemów, przewody solarne o różnych przekrojach oraz wszelkie niezbędne akcesoria montażowe do PV.

Panele fotowoltaiczne

Moduły fotowoltaiczne dostępne w naszej ofercie wykorzystują zaawansowaną technologię Multi Bus Bar (MBB), zapewniają większą moc i odporność na warunki atmosferyczne. Oferujemy najlepsze panele monokrystaliczne, znane z wysokiej wydajności nawet przy niższym nasłonecznieniu, wykonane z najwyższej klasy krzemu.

Inwertery

Dla instalatorów przygotowaliśmy ofertę falowników fotowoltaicznych od sprawdzonych producentów. Nasze urządzenia charakteryzują się modułem Wi-Fi (znajdującym się w zestawie) oraz możliwością sterowania poprzez aplikację mobilną. W sprzedaży mamy niezawodne inwertery jednofazowe FoxEss, trójfazowe oraz hybrydowe. 

Konstrukcje pod fotowoltaikę na gruncie

W naszej hurtowni znajdziesz naziemne konstrukcje fotowoltaiczne, dedykowane dla specjalistów dążących do zapewnienia swoim klientom najwyższej jakości i efektywności. Stelaże są zoptymalizowane pod kątem różnorodnych gruntów i warunków klimatycznych.

Elementy montażowe do paneli fotowoltaicznych

Instalacja paneli fotowoltaicznych nie jest prostym zadaniem, ale dzięki naszym produktom stanie się znacznie łatwiejsza na każdym etapie. Posiadamy w sprzedaży wszystkie niezbędne elementy montażowe, takie jak adaptery, łącznikiklemy montażoweprofile i mostki. Oferujemy również śruby nierdzewnetrójkąty montażoweuchwyty dachowe oraz wkręty, nakrętki i wpusty, które zapewnią trwałość i stabilność montażu.

Pompy ciepła

Nasza hurtownia specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości pomp ciepła do współpracy z panelami fotowoltaicznymi. W ofercie mamy zarówno pompy ciepła monoblok, jak i pompy ciepła split, które charakteryzują się różną mocą i efektywnością.

Do kogo skierowana jest oferta fotowoltaiki w naszym sklepie?

Profesjonaliści znajdą u nas odpowiednie rozwiązania do instalacji paneli na dachu budynku lub gruncie. Instalatorzy, firmy i inne hurtownie mogą liczyć na dedykowane systemy, dostosowane do ich specyficznych potrzeb. Chętnie dokonamy wyceny i doradzimy w zakupie potrzebnych produktów.

Propozycja fotowoltaiki w Jędrzejowie dla profesjonalnych instalatorów

Dla profesjonalnych instalatorów, pragnących dostarczać swoim klientom najnowocześniejsze i najbardziej efektywne rozwiązania, mamy propozycję współpracy, opartą na produktach czołowych marek w branży, takich jak FoxESS, JINKO czy Ja Solar. Oferujemy zaawansowane moduły fotowoltaiczne, ale także inwertery hybrydowe z możliwością magazynowania energii. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi panelami najwyższej klasy, w tym z modułem Ja Solar o mocy 410 W,inwerterami marki FoxEss oraz innymi kluczowymi akcesoriami instalacyjnymi.

Dlaczego warto zamówić fotowoltaikę do Jędrzejowa z naszego sklepu online?

Gwarantujemy szybkie terminy dostawy potrzebnych produktów na terenie całego kraju. Asortyment jest zróżnicowany, co pozwala na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego instalatora. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów. Wybierając usługi naszej hurtowni, stawiasz na profesjonalizm, atrakcyjne ceny i kompleksową obsługę.

Jędrzejów – najważniejsze informacje o mieście

Jędrzejów to miasto w Polsce, położone w województwie świętokrzyskim. Jest to jedno z ważniejszych ośrodków regionu, o bogatej historii i spadku kulturalnym. Będąc w mieście, warto zobaczyć: kolekcję zegarów w Muzeum im. Przypkowskich, najstarszy w Polsce kościół Cystersów oraz Zalew w Jędrzejowie.

Gdzie, poza Jędrzejowem, można kupić oferowane przez nas elementy instalacji fotowoltaicznych?

Hurtownia Procarte, oferująca m.in. produkty do instalacji fotowoltaicznych, ma swoją siedzibę w Kielcach, ale realizuje zlecenia dla klientów z różnych części kraju. Z naszej oferty mogą skorzystać wykonawcy projektów fotowoltaicznych w Jędrzejowie oraz w Sandomierzu, Busku-Zdroju, Ostrowcu ŚwiętokrzyskiSkarżysku-KamiennejStaszowie.