fbpx

Brak produktów w koszyku.

Hurtownia fotowoltaiczna, sklep z PV i artykułami instalacyjnymi – Skarżysko-Kamienna

W naszym sklepie zakupić można wysokiej jakości moduły PV, ale także pozostałe komponenty niezbędne do montażu nawet obszernych farm fotowoltaicznych. Instalatorzy ze Skarżyska-Kamiennej oraz innych miejscowości w Polsce zaopatrzyć mogą się w inwertery, solidne konstrukcje do montażu paneli na gruncie oraz bezpieczne okablowanie. Nieustannie rozbudowujemy nasz asortyment, aby dostarczać nowoczesne rozwiązania w przystępnej cenie.

Hurtownia PV i artykuły do instalacji fotowoltaicznych – co jest dostępne w naszym asortymencie?

Montaż instalacji fotowoltaicznej wymaga odpowiednich komponentów, które gwarantują jej skuteczność i trwałość. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów niezbędnych do budowy takiej instalacji.

Panele fotowoltaiczne

Oferujemy moduły fotowoltaiczne różnej wielkości, liczbie ogniw fotowoltaicznych oraz zastosowanych rozwiązaniach technicznych. Przystosowane są do montażu na dachach budynków lub stelażach na gruncie. To produkty marek Ja Solar i JINKO, które na tle konkurencji wyróżniają się wysoką jakością oraz przystępną ceną.

Inwertery

Montaż paneli fotowoltaicznych wymaga odpowiedniego falownika odpowiedzialnego za przekształcanie prądu stałego na prąd zmienny. Fachowcy zajmujący się tworzeniem instalacji PV znajdą w naszej hurtowni inwertery jednofazowe FoxEss, trójfazowe Huawei oraz inwertery hybrydowe z możliwością rozbudowy systemu o dedykowane magazyny energii i ładowarki AC.

Konstrukcje pod fotowoltaikę na gruncie

Nie na wszystkich dachach możliwa jest instalacja paneli fotowoltaicznych, dlatego przygotowaliśmy ofertę naziemnych konstrukcji pod panele PV. To konstrukcje montażowe wysokiej jakości i różnego typu, aby można było dobrać odpowiednie rozwiązanie do projektu i specyfiki gruntu.

Elementy montażowe do paneli fotowoltaicznych

Instalacja paneli PV wymaga specjalistycznych akcesoriów, które sprawią, że będą służyły przez wiele lat. Oferujemy wszystko, co jest niezbędne do zamontowania modułów, np. śruby nierdzewne, profile, mostki, klemy montażowe, uchwyty dachowe.

Pompy ciepła

Oferujemy nie tylko kompleksowe rozwiązania, pozwalające zrealizować instalację fotowoltaiczną na dachu lub gruncie. W naszej ofercie dostępne są także pompy ciepła współpracujące z panelami PV. Do ogrzewania domu i wody użytkowej wybrać można pompy ciepła monoblok lub pompy ciepła split.

Do kogo skierowana jest oferta fotowoltaiki w naszym sklepie?

Zainteresowanie pozyskiwaniem energii ze słońca rośnie, dlatego stworzyliśmy ofertę, która skierowana jest do profesjonalnych instalatorów zajmujących się montażem modułów fotowoltaicznych. Chętnie współpracujemy z firmami z branży energii odnawialnej oraz hurtowniami z całej Polski.

Propozycja fotowoltaiki w Skarżysku-Kamiennej dla profesjonalnych instalatorów

Profesjonalni instalatorzy z pewnością docenią naszą ofertę w zakresie fotowoltaiki. Znajdą u nas zaawansowane technologicznie produkty marek FoxEss, JINKO czy Ja Solar. Szeroka oferta akcesoriów do fotowoltaiki usprawnia realizację projektów na dachu i gruncie. Ponadto zapewniamy wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie montażu. W naszej ofercie znajdują się produkty od znanych w branży odnawialnych źródeł energii producentów, takie jak moduł fotowoltaiczny Ja Solar 410W. Dobrać można odpowiednie inwertery jednofazowe FoxEss lub trójfazowe np. inwerter FoxEss T6 G3.

Dlaczego warto zamówić fotowoltaikę do Skarżyska-Kamiennej z naszego sklepu online?

Zamawiając od nas produkty z zakresu fotowoltaiki, otrzymujesz sprzęt najwyższej jakości i kompleksowe wsparcie. Oferujemy rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb instalatorów. Wyróżnia nas profesjonalne doradztwo, szybka wycena, atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór produktów.

Skarżysko-Kamienna – najważniejsze informacje o mieście

Skarżysko-Kamienna to miasto położone w centralnej Polsce, w województwie świętokrzyskim. Znane jest z długoletniej historii przemysłu zbrojeniowego, dzięki której stało się ważnym ośrodkiem przemysłowym w regionie. Miasto oferuje także liczne atrakcje turystyczne i kulturalne. Warto zobaczyć m.in. muzeum im. Orła Białego, Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej. 

Gdzie, poza Skarżyskiem-Kamienną, można kupić oferowane przez nas elementy instalacji fotowoltaicznych?

Nasza firma prowadzi działalność wysyłkową na terenie całego kraju. Dlatego niezależnie czy nasi Klienci potrzebują modułów fotowoltaicznych, inwerterów, przewodów solarnych czy innych elementów instalacji PV w Sandomierzu, Jędrzejowie, Staszowie, Busku-Zdrój, Ostrowcu, Końskich czy Starachowicach dostarczymy je na czas.