fbpx

Brak produktów w koszyku.

Hurtownia fotowoltaiczna, sklep z PV i artykułami instalacyjnymi – Staszów

Hurtownia fotowoltaiczna Procarte oferuje innowacyjne technologie w dziedzinie modułów fotowoltaicznych, systemów naziemnych PV, inwerterów jedno- i trójfazowych, kabli solarnych oraz elementów montażowych. Zapewniamy profesjonalnym instalatorom najnowocześniejsze produkty od liderów rynku. Dążąc do doskonałości i śledząc aktualne innowacje w sektorze, gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Realizujemy zamówienia online, dostarczając towary w każdy zakątek kraju.

Hurtownia PV i artykuły do instalacji fotowoltaicznych – co jest dostępne w naszym asortymencie?

Nasza hurtownia PV specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości produktów. Zapewniamy klientom zarówno zaawansowane moduły fotowoltaiczne, jak i niezbędne komponenty do ich montażu. Chętnie doradzimy wybór odpowiedniego urządzenia. 

Panele fotowoltaiczne

Budowa systemu fotowoltaicznego wymaga przede wszystkim zakupu odpowiednich modułów monokrystalicznych. Stawiając na rozwiązania od cenionych na rynku producentów, takich jak Ja Solar, inwestujesz w sprawdzone technologie i efektywną pracę systemu.

Inwertery

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę inwerterów dostosowanych do różnorodnych potrzeb klientów. Wśród nich znajdują się inwertery jednofazowe – do mniejszych instalacji, inwertery trójfazowe serii G3 dla większych oraz inwertery hybrydowe.

Konstrukcje pod fotowoltaikę na gruncie

Dla klientów poszukujących konstrukcji naziemnych PV mamy rozwiązania, które zapewnią stabilność i bezpieczeństwo. Współpracujemy z renomowanymi producentami, dzięki temu możemy zaoferować instalatorom stelaże dostosowane do różnorodnych warunków gruntowych. 

Elementy montażowe do paneli fotowoltaicznych

Nie mogło u nas zabraknąć także szerokiej gamy akcesoriów montażowych, niezbędnych do instalacji paneli fotowoltaicznych zarówno na dachu, jak i gruncie. Oferujemy adaptery, łączniki, klemy montażowe. W asortymencie posiadamy również profile, mostki, śruby nierdzewne, trójkąty montażowe, uchwyty dachowe oraz wkręty, nakrętki i wpusty. Dbamy o to, by każdy element był najwyższej jakości, gwarantując trwałość i bezpieczeństwo instalacji. 

Pompy ciepła

Pompy ciepła FoxAir stanowią doskonałe rozwiązanie dla klientów pragnących efektywnie wykorzystać energię, która pochodzi z paneli fotowoltaicznych. Do modernizacji systemu ogrzewania domu zapewniamy zarówno pompy ciepła typu monoblok, jak i pompy ciepła split o różnej mocy i rozmiarach.

Do kogo skierowana jest oferta fotowoltaiki w naszym sklepie?

Oferta naszej firmy skierowana jest do profesjonalistów ze Staszowa i innych miejscowości. Pomagamy w realizacji inwestycji instalatorom, którzy chcą wybrać sprawdzone i nowoczesne pompy ciepła czy panele PV dla swoich klientów. Zapraszamy do współpracy firmy z branży OZE oraz inne hurtownie działające na terenie całej Polski.

Propozycja fotowoltaiki w Staszowie dla profesjonalnych instalatorów

Wierzymy, że dzięki współpracy z doświadczonymi instalatorami, jesteśmy w stanie przyczynić się do poprawy jakości powietrza, obniżenia kosztów energii oraz promocji zielonych technologii w regionie. Oferujemy korzystne warunki współpracy dla profesjonalnych instalatorów, dostęp do nowoczesnych rozwiązań m.in. marek FoxESS, JINKO lub Ja Solar.

Rozumiemy lokalne potrzeby oraz zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami wśród klientów ze Staszowa. Nasze produkty (np. inwertery jednofazowe FoxEss czy moduł fotowoltaiczny Ja Solar 410 W) umożliwią pełne wykorzystanie potencjału energii słonecznej, niezależnie od rodzaju inwestycji.

Dlaczego warto zamówić fotowoltaikę do Staszowa z naszego sklepu online?

Nasza hurtownia oferuje kompleksowe systemy fotowoltaiczne i doradztwo przy realizacji projektów. Gwarantujemy szybką wycenę oraz wysyłkę produktów do miejscowości w całej Polsce. Co więcej, konkurencyjne ceny, czynią naszą ofertę atrakcyjną nie tylko pod względem jakości, ale i kosztów.

Staszów – najważniejsze informacje o mieście

Staszów to miasto położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie staszowskim. Najcenniejszym zabytkiem jest kościół pw. św. Bartłomieja z 1342 roku z kaplicą Tęczyńskich. Przez miasto przepływają rzeki Czarna Staszowska i Desta. W historii miejscowości ważną rolę odegrał Hieronim Łaski, który wystarał się o prawa miejskie dla Staszowa.

Gdzie, poza Staszowem, można kupić oferowane przez nas elementy instalacji fotowoltaicznych?

Procarte to sklep specjalizujący się w sprzedaży elementów instalacji fotowoltaicznych. Chociaż nasza siedziba znajduje się w Kielcach, zamówienia realizujemy dla klientów z całej Polski, oferując sprzedaż wysyłkową. Dzięki temu odpowiednie produkty mogą nabyć u nas instalatorzy, firmy i inne hurtownie m.in. z Ostrowca ŚwiętokrzyskiegoSandomierza, Buska-ZdrojuSkarżysko-Kamiennej, Jędrzejowa. Zachęcamy do kontaktu.