fbpx

Brak produktów w koszyku.

Hurtownia fotowoltaiczna, sklep z PV i artykułami instalacyjnymi – Starachowice

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni, które dostarcza nowoczesne rozwiązania z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić instalatorom ze Starachowic i innych miast w Polsce możliwość zakupu modułów fotowoltaicznych, falowników oraz osprzętu elektrycznego w atrakcyjnych cenach. Naszą hurtownię paneli PV wyróżnia wysoka jakość produktów od najlepszych producentów, takich jak FoxEss czy Ja Solar.

Hurtownia PV i artykuły do instalacji fotowoltaicznych – co jest dostępne w naszym asortymencie?

Jesteśmy dystrybutorem elementów niezbędnych do stworzenia wydajnych instalacji fotowoltaicznych. Jakość oferowanych przez nas inwerterów, paneli PV czy osprzętu instalacyjnego potwierdzają liczne pozytywne komentarze. Asortyment został starannie dobrany, aby zapewnić instalatorom najlepsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach. 

Panele fotowoltaiczne

Warto sprawdzić naszą ofertę modułów fotowoltaicznych, które gwarantują świetny stosunek rozmiaru do mocy. Panele monokrystaliczne Ja Solar oraz JINKO cechują się duża odpornością i wytrzymałością. Produkty te mogą być wykorzystywane przy mikroinstalacjach oraz dużych farmach fotowoltaicznych.

Inwertery

Naszym klientom oferujemy optymalne rozwiązania z zakresu falowników. Fachowcy szczególnie cenią inwertery hybrydowe FoxEss, inwertery trójfazowe serii G3 FoxEss. Do mniejszych projektów wybierane są inwertery jednofazowe FoxEss. Warto także sprawdzić ofertę modeli od Sungrow, SolarEdge oraz Huawei.

Konstrukcje pod fotowoltaikę na gruncie

Specjalizujemy się w dostarczaniu naziemnych konstrukcji fotowoltaicznych najwyższej jakości. Nasz asortyment tworzą solidne i niezawodne systemy montażowe, które zapewnią bezpieczne i efektywne funkcjonowanie paneli słonecznych.

Elementy montażowe do paneli fotowoltaicznych

W naszym sklepie znajdziesz kompleksową ofertę elementów montażowych do paneli fotowoltaicznych. Zapewniamy szeroki wybór adapterów, łączników, klem montażowych, profili i mostków, czy śrub nierdzewnych. Chętnie pomożemy w wyborze niezbędnych uchwytów dachowych, trójkątów montażowych oraz istotnych przy prawidłowej instalacji wkrętów, nakrętek, wpustów.

Pompy ciepła

Oferujemy najlepsze ceny na pompy ciepła, które pozwolą jeszcze lepiej wykorzystać energię generowaną przez panele fotowoltaiczne. Te technicznie zaawansowane urządzenia dostępne są o różnej mocy oraz specyfikacji.

Do kogo skierowana jest oferta fotowoltaiki w naszym sklepie?

Nasza oferta jest skierowana do profesjonalnych instalatorów. Chętnie pomożemy w wyborze wydajnego rozwiązania do planowanej inwestycji. Niezależnie od potrzeb, zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z szerokim asortymentem produktów wysokiej jakości.

Propozycja fotowoltaiki w Starachowicach dla profesjonalnych instalatorów

Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy ze znanymi w branży producentami paneli, falowników, osprzętu instalacyjnego oraz zaangażowaniu naszych pracowników możemy pomóc instalatorom realizować nawet skomplikowane projekty u klientów. Zapewniamy korzystne warunki zakupu oraz dostęp do zaawansowanych technologii, takich jak inwerter FoxEss T8 G3. Warto sprawdzić wysokiej jakości panele, takie jak moduł fotowoltaiczny Ja Solar 410 W, inwertery FoxEss oraz niezbędne akcesoria instalacyjne.

Dlaczego warto zamówić fotowoltaikę do Starachowic z naszego sklepu online?

Nasz bogaty asortyment elementów do instalacji fotowoltaicznych jest stale aktualizowany, dzięki czemu profesjonaliści zawsze otrzymają najnowsze rozwiązania do kolejnych projektów. Co więcej, oferujemy konkurencyjne ceny, które czynią naszą ofertę atrakcyjną dla każdego klienta. Szybkość realizacji zamówień to nasz priorytet.

Starachowice – najważniejsze informacje o mieście

Starachowice to miasto zlokalizowane w północnej części województwa świętokrzyskiego. Miejscowość otoczona jest lasami, co sprawia, że jest ona również ośrodkiem turystyki pieszej i rowerowej. W Starachowicach działa Muzeum Przyrody i Techniki im. Jana Pazdura oraz znajduje się punkt widokowy na hałdzie dawnej kopalni Majówka i jezioro Starachowicki.

Gdzie, poza Starachowicami, można kupić oferowane przez nas elementy instalacji fotowoltaicznych?

Procarte to hurtownia z produktami do instalacji fotowoltaicznych w najlepszych cenach. Z naszego bogatego asortymentu skorzystać mogą nie tylko instalatorzy ze Starachowic. Dzięki sprzedaży wysyłkowej obsługujemy klientów z różnych regionów całej Polski, w tym z miejscowości, takich jak Ostrowiec, Sandomierz, Busko-Zdrój, Skarżysko-Kamienna czy Jędrzejów.