fbpx

Brak produktów w koszyku.

Szeroki wachlarz usług

Fotowoltaika

Oferta

Energia słoneczna w zasięgu ręki! Sprawdź ile możesz zaoszczędzić z instalacjami fotowoltaicznymi Procarte. Zobacz w jakich obszarach możemy udzielić Ci wsparcia! Dla kogo?

Dla domu

Dla biznesu

Dla Rolnika

Dzierżawa

Nasze wsparcie

Tematyka fotowoltaiki potrafi być skomplikowana - pomożemy Ci na każdym etapie!

Zakres

Jesteśmy firmą z Kielc, która zajmuje się projektowaniem, montażem oraz obsługą posprzedażową instalacji fotowoltaicznych.
Fotowoltaika rozwiąże Twój problem wysokich rachunków i ciągłych podwyżek prądu. Nasze produkty zapewnią Ci niezależność oraz impuls do rozwoju. Instalacje fotowoltaiczne są szczególnie dobrym rozwiązaniem dla podmiotów prowadzących działalność przemysłową czy rolniczą. Rozległa przestrzeń dachów zakładów idealnie nadaje się do zagospodarowania poprzez stworzenie własnej elektrowni.

Sprawdzimy

zapotrzebowanie energetyczne Twojego gospodarstwa domowego i na jego podstawie dobierzemy rozwiązania idealnie skrojone pod Twoje potrzeby.

Sporządzimy
projekt instalacji oraz całą dokumentację niezbędną do zgłoszenia jej do ZE, dodatkowo doradzimy z jakiego finansowania zewnętrznego możesz skorzystać, tak aby opłacalność Twojej elektrowni była jak największa.
Zamontujemy

wszystkie elementy instalacji zgodnie z obowiązującymi normami i sztuką budowlaną. W trakcie realizacji dokonamy niezbędnych pomiarów tak, żeby mieć pewność, że Twoja instalacja będzie działała bezproblemowo przez wiele lat.

Poinstruujemy
jak właściwie użytkować, w jaki sposób monitorować jej pracę i obserwować rosnące oszczędności, które instalacja przyniesie.
finansowanie
Wiele możliwości?

Skąd wziąć środki na instalację fotowoltaiczną?

Finanse

Na rynku istnieje wiele programów, dzięki którym możemy pozyskać dofinansowanie do naszej instalacji. Ponadto dzięki fotowoltaice mamy dostęp do ulg podatkowych.

Powszechną metodą wśród przedsiębiorców jest leasing. Decydując się na taki krok inwestycja może zostać wliczona w koszty w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

 

Sprawdź również

Pozostałe usługi w naszej ofercie

usługi

Pompy ciepła

Development farm pv

Inspekcje termowizyjne

Kafarowanie konstrukcji

Pomiary i przeglądy

Projekty elektroenergetyczne

Chętnie porozmawiamy

Energia odnawialna to przyszłość. Zbudujmy ją razem!